Wypożyczalnia dmuchańcy

Kontakt telefoniczny:   663 570 621

Wypożyczalnia dmuchańcy
Dmuchane bajkowe budowle są nie lada atrakcją dla dzieci w każdym wieku. Pozwalają na swobodną i bezpieczną zabawę kilkunastoosobowej grupie dzieci naraz. Lekka konstrukcja naszych dmuchańcy, idealnie sprawdzi się na rodzinnych imprezach, festynach czy przyjęciach urodzinowych, zarówno tych odbywających się w plenerze, jak i w pomieszczeniu.

Dmuchane zjeżdżalnie i zamki do skakania

Dmuchane zjeżdżalnie, zamki oraz inne atrakcje, są obecnie nieodłącznym elementem większości imprez plenerowych dla dzieci. Dmuchane bajkowe budowle, są nie lada atrakcją dla dzieci w każdym wieku. Dmuchane zjeżdżalnie, pozwalają na swobodną i bezpieczną zabawę kilkunastoosobowej grupie dzieci naraz. Nasze dmuchańce, występują w bajkowych wzorach i kolorach. Lekka konstrukcja dmuchanych zjeżdżalni, idealnie sprawdzi się na rodzinnych imprezach, festynach czy przyjęciach urodzinowych, zarówno tych odbywających się w plenerze, jak i w pomieszczeniu. Zamki dmuchane, dzięki swym niewielkim rozmiarom oraz stosunkowo małej wadze, bardzo dobrze nadają się na niewielkie imprezy plenerowe. Ze względu na duże gabaryty i bardzo ciekawe formy graficzne, dmuchane zjeżdżalnie są najbardziej pożądanymi elementami na imprezach plenerowych. Każdy rodzaj naszych dmuchańcy, przyniesie wiele radości milusińskim.
Wymiary dmuchanych zjeżdżalni: szerokość 5,2 m, długość 7,2 m, wysokość 6,5 m Wymiary dmuchanych zamków do skakania: szerokość 4 m, długość 4,5 m, wysokość 3 m

Wynajem dmuchanych zjeżdżalni Nowy Sącz

Aby skorzystać z naszych dmuchańcy, nie trzeba posiadać specjalistycznych szkoleń. Wynajęcie dmuchanej zjeżdżalni czy zamku i udostępnienie ich na organizowanej imprezie, nie wymaga żadnych dodatkowych zezwoleń. Nasze dmuchane skakańce, wymagają jedynie źródła stałego zasilania. Wszystkie nasze zamki oraz zjeżdżalnie, wykonane są z najwyższej jakości materiałów, w trosce o bezpieczeństwo naszych milusińskich i atrakcyjny wygląd.
Statek piracki ze zjeżdżalnią

Dmuchany statek piracki łączy w sobie dwie atrakcje; zjeżdżalnie oraz miejsce do wspaniałej zabawy i skakania przez nasze dzieciaki. Duży wymiar statku pozwala na zabawę jednorazowo 10 osób.Nasz statek posiada poduchę dzięki której możemy sprawić iż zacznie on się kołysać i sprawiać wrażenie prawdziwej żeglugi na wzburzonym morzu.


Wymiary: szerokość 5 m ,długość 10 m ,wysokość 6 m.

 
Arena Gladiatorów

Arena gladiatorów to wspaniała atrakcja, która sprawia, że każdy  może poczuć się jak w starożytnym Koloseum. Pomaga ona sprawdzić nasze poczucie równowagi i zaspokoić chęć bezpiecznej rywalizacji, dostarczając mnóstwo śmiechu podczas rozgrywanych „bitew”. Idealnie nadaje się na imprezy firmowe, festyny, pikniki czy urodziny. Zapewnia wspaniałą zabawę dzieciom i dorosłym, gdyż każdy może zostać słynnym gladiatorem!


Wymiary: szerokość 5 m, długość 5 m, wysokość 2,25 m

 
Wynajem Byka Rodeo

Byk rodeo, to atrakcja dzięki różnym dostępnym stopniom trudności nadaje się dla wszystkich bez względu na wiek. Zabawa polega na utrzymaniu równowagi na grzbiecie kręcącego i podskakującego byka. Ujarzmienie byka rodeo tylko z pozoru wydaje się proste, dlatego gra wciąga nawet najstarszych uczestników imprez.

 
Kontakt
W celu uzyskania szerszych informacji o proponowanych atrakcjach oraz warunkach wynajmu, prosimy o kontakt, pod numer tel: 663 570 621.

Możliwość płatności kartą.