Pimamoda

33-322 Korzenna, Korzenna 413

Jesteśmy firmą handlowo-usługową, działającą od 2004 roku. Działalność rozpoczęliśmy od prowadzenia sklepu ,,Artykuły po 4 zł i nie tylko". W niedługim czasie rozszerzyliśmy ofertę o odzież dla każdego i na różne okazje. Rosnące zainteresowanie naszymi produktami, a przede wszystkim zadowolenie Klientów sprawiły, że nasze sklepy otworzyliśmy w Korzennej, Bobowej i Tęgoborzy.

Z zamiłowania do szycia otworzyliśmy pracownię krawiecką, wyposażoną w nowoczesne maszyny pozwalające sprostać wysokim wymaganiom i rozmaitym gustom. Ceniąc naszych Klientów, za cel postawiliśmy sobie dbanie o wysoką jakość produktów i usług, pragnąc jednocześnie, aby były one dostępne w jak najniższej cenie. Rozszerzyliśmy swoją działalność handlową o produkty obuwnicze oraz artykuły wielobranżowe (akcesoria niemowlęce, sezonowe, szkolne, zabawki, kosmetyki, upominki, biżuterię oraz artykuły gospodarstwa domowego). Jesteśmy firmą stale rozwijającą się, aby być bliżej naszych Klientów i jeszcze lepiej rozumieć ich potrzeby. Jesteśmy autoryzowanymi sklepami marki: 4F i BigStar.

W 2015 roku wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom wielu rodziców, tworząc w Korzennej salę zabaw - miejsce spotkań całych rodzin. Swoją działalność poszerzyliśmy również o: wynajem dmuchanych zjeżdżalni i zamków do skakania, rodeo byka i innych atrakcji, po to by dostarczyć wielu pozytywnych wrażeń oraz uprzyjemnić czas dzieciom i dorosłym. Chcemy, aby każdy mógł korzystać z naszej pasji i zaangażowania, znajdując coś dla siebie. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszej marki.

Zmieniamy się dla Ciebie!